/ Aktualności / Pirios na Techmoday 2019

Pirios na Techmoday 2019

Pirios na Techmoday 2019

27 marca 2019 w Krakowie miała miejsce konferencja Techmoday organizowana przez firmę Techmo dla Klientów i Partnerów.

Pirios miał okazję przedstawić wdrożenie wirtualnego agenta, w którym wykorzystywane jest ASR zrealizowany przez Techmo.Dominik Kiełb opowiedział nie tylko o sukcesie wdrożenia, ale także przedstawił jego "ciemną stronę" czyli wyzwania, które stanęły zarówno przed Klientem końcowym, jak i Piriosem. Istotne jest to, że dzięki szukaniu rozwiązań oraz zgody Klienta na zmianę dotychczasowych procesów pod obsługę ich przez wirtualnego asystenta, wdrożono system, który jest użyteczny i skuteczny.

W Techmoday udział brali też przedstawiciel Lekty, którzy również opowiedzieli o korzyściach ze współpracy z Techmo oraz nowych projektach. 

Z dużym zainteresowaniem uczestników spotkały się szczególnie dwie prezentacje. Jedna podczas której przedstawciel Uniwerystetu Medycznego Białystok opowiadał o projekcie realizowanym z Techmo, którego efektem ma być możliwość diagnozowania pacjenta na podstawie próbki nagrania głosu. W drugiej prezentacji firmy Orange, prelegent powiedział, że zdecydowali się na wdrożenie voicebota, nazwanego Maks, przede wszystkim dlatego, że klienci Orange kontaktują się z obsługą klienta przede wszystkim przez telefon. Pokazano statystyki z tzw. samooobsługi klienta przy wsparciu Maksa, które pokazują, że po kilku miesiącach od wdrożenia, Maks jest skuteczny. Wdrożenia Maksa zostało zrealizowane w oparciu o konsultantów i rozwiązania firmy Lekta, Techmo i Pirios.

Techmo gratulujemy dobrych rozwiązań. Do zobaczenia na Techmoday w 2020.

< powrót
baner