/ Nasi klienci

Nasi klienci

Prężny rozwój firmy wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Oferowane przez nas systemy gwarantują szybki i wygodny dostęp do informacji, niezależnie od wybranego przez Klienta kanału komunikacji.

Obecnie mamy już na swoim koncie ponad 100 zrealizowanych z sukcesem wdrożeń dla dużych firm i instytucji w Polsce.

Podstawą naszej strategii działania jest satysfakcja Klienta. Dlatego też dużą wagę przywiązujemy do budowania długofalowych relacji z naszymi Klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnej interakcji. Oferujemy kompleksowe i wysokiej jakości, autorskie rozwiązania oraz gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji wdrożenia.

Zaufali nam m.in. Tauron, Enea, Energa, PGE, PGNiG, Poczta Polska, Aegon, Compensa, Ministerstwo Finansów, Szybka Kolej Miejska oraz Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie.

Nasze wybrane wdrożenia

Ministerstwo Finansów

Ministerstwo Finansów

Na zlecenie MF wdrożyliśmy w biurach KIP nowatorski System Informacji Telefonicznej. Krótszy czas oczekiwania obywateli na połączenie z pracownikiem KIP poprzez centralizację obsługi połączeń infolinii, 24h dostęp do informacji o zobowiązaniach podatkowych, kontakt za pośrednictwem telefonu, e-mail i czatu – to tylko wybrane korzyści, jakie daje system.

Referencjewww.mf.gov.pl
ENERGA-OPERATOR SA

ENERGA-OPERATOR SA

ENERGA-OPERATOR SA korzysta ze sprawdzonego systemu telekomunikacyjnego Contactis Emergency firmy Pirios SA do wsparcia obsługi Klientów w zakresie infolinii zgłoszeń awarii sieci elektroenergetycznej 991.

Referencjewww.energa-operator.pl
MZA Sp. z o.o.

MZA Sp. z o.o.

W 2012 r. firma Pirios SA wdrożyła system dyspozytorski w Centrali Nadzoru Ruchu Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o.

Referencjewww.mza.waw.pl
ENEA Operator Sp. z o.o.

ENEA Operator Sp. z o.o.

ENEA Operator Sp. z o.o. korzysta z systemu telekomunikacyjnego Contactis Emergency (Awarie) firmy Pirios SA do wsparcia obsługi infolinii zgłoszeń awarii sieci elektroenergetycznych 991. System ten automatyzuje procesy przyjmowania zgłoszeń, udziela informacji o ich zaistnieniu i zawiadamia o kolejnych zdarzeniach.

Referencjewww.operator.enea.pl
Tauron Dystrybucja S.A.

Tauron Dystrybucja S.A.

Firma Pirios S.A. zaprojektowała i wdrożyła dla Tauron Dystrybucja S.A. zaawansowany system telekomunikacyjny Contactis Awarie (Emergency) do wsparcia procesu obsługi Klientów pod numerem alarmowym Pogotowia Energetycznego 991, w zakresie zgłoszeń awarii sieci elektroenergetycznej i informowania o wyłączeniach energii elektrycznej.

Referencjewww.tauron-dystrybucja.pl
Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.

Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.

W 2016 r. Pirios S.A. zrealizował dla Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. wdrożenie systemu Contactis Contact Center na potrzeby obsługi linii alarmowej 99.

Referencjewww.tauron.pl
Sąd Okręgowy w Poznaniu

Sąd Okręgowy w Poznaniu

Dzięki rozwiązaniu Pirios interesanci Sądu Okręgowego w Poznaniu mogą uzyskać telefonicznie podstawowe informacje o stanie spraw - przez 24h/7 dni w tygodniu.

Referencjewww.poznan.so.gov.pl
Europ Assistance Polska

Europ Assistance Polska

Na zlecenie Europ Assistance Polska, Pirios zrealizował dedykowany System Zarządzania Pojazdami Specjalizowanymi, w oparciu o swoje autorskie rozwiązanie Contactis Emergency.

Referencjewww.europ-assistance.pl
DHL Parcel

DHL Parcel

Nowatorski system automatycznej obsługi klientów infolinii za pomocą Wirtualnego Konsultanta wdrożyliśmy dla DHL Parcel. System ma wpłynąć na skrócenie czasu oczekiwania klientów DHL Parcel na połączenie z infolinią oraz umożliwić zdalne załatwienie określonej sprawy.

www.dhlparcel.pl