/ Rynki

Rynki

Wysoka jakość obsługi Klienta w firmach i instytucjach to w dzisiejszych czasach konieczność. Strategia oparta na satysfakcji Klienta jest długookresowym procesem budowania więzi z Klientem. Wymaga ona cierpliwości oraz inwestycji w rozwiązania przeznaczone do kompleksowego zarządzania relacjami z Klientami, które potrafią sprostać wyzwaniom poszczególnych sektorów.

Poniżej główne wyzwania naszych Klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wybierz powyżej interesującą Cię branżę. Tam znajdziesz szerszy opis na ten temat.

Wyzwania naszych Klientów

Sektor energetyczny

  • Jak zapewnić sprawną obsługę dużej liczby jednoczesnych połączeń w sytuacjach kryzysowych, np. awarie sieci energetycznych czy klęski żywiołowe?

Administracja publiczna

  • Jak zapewnić szybką i wygodną obsługę spraw zgłaszanych przez mieszkańców?

Transport i logistyka

  • Jak szybko i skutecznie powiadamiać służby dyspozytorskie o zdarzeniach drogowych, np. awariach i incydentach oraz skoordynować działania?

Finanse (bankowość i ubezpieczenia)  

  • Jak sprostać rosnącym wymaganiom Klientów odnośnie szybkości obsługi oraz możliwości wykorzystania różnych kanałów komunikacji?

Handel i usługi

  • Jak zapewnić Klientom coraz wyższy poziom obsługi przy jednoczesnej optymalizacji  kosztów?

Oto nasze rozwiązania 

Produkty Pirios, rozwijane przez wiele lat razem z naszymi Klientami, charakteryzuje kompleksowość i komplementarność. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie efektywnie wspierające praktycznie każdy element procesu obsługi klienta