Pirios

Search
Close this search box.

Contactis Automation

Twój Klucz do Świata Zaawansowanej Automatyzacji Komunikacji

Automatyzacja na Najwyższym Poziomie
Contactis Automation to nie tylko technologia, ale strategia, która umożliwia Twojej firmie osiągnięcie nowego poziomu w interakcjach z klientem.

Czym jest Contactis Automation?

Contactis Automation to zestaw nowoczesnych rozwiązań do automatyzacji, wspierający obsługę klienta. Zestaw naszych innowacyjnych rozwiązań, takich jak IVR, Voicebot i Chatbot, został stworzony, aby sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się świata komunikacji B2B i B2C, zawsze z naciskiem na jakość i szybkość obsługi. Głównym celem tych narzędzi jest automatyzacja dialogu z Klientem, odciążenie tym samym zasobów ludzkich, przyspieszenie obsługi procesów i budowanie przewag nad konkurencją.

Boty, które Słuchają i Rozumieją Twoich Klientów

Nasze Chatboty i Voiceboty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić płynne i naturalne doświadczenia dla Twoich klientów, oferując im wsparcie i rozwiązania, kiedy ich potrzebują, jednocześnie umożliwiając Twojemu zespołowi skoncentrowanie się na bardziej złożonych zadaniach i interakcjach.

Contactis ChatBOT

Rozumienie emocji

Rozumienie emocji

ChatBOT nie tylko odpowiada na pytania, ale także rozumie intencje i emocje Twoich klientów, dostarczając odpowiedzi, które naprawdę mają znaczenie.

Sztuczna inteligencja

Optymalizuje koszty i przyspiesza proces obsługi klienta — również w sytuacjach kryzysowych.

Operowanie językiem naturalnym

Operowanie językiem naturalnym

Nasz BOT nieustannie się uczy, przez co jeszcze lepiej dostosowuje się do swobodnej rozmowy.

Self service

ChatBOT nie tylko odpowiada na pytania, ale także rozumie intencje i emocje Twoich klientów, dostarczając odpowiedzi, które naprawdę mają znaczenie.

dostępność

Dostępność 24/7

Twoi klienci zasługują na wsparcie o każdej porze dnia i nocy. Rozwiązanie to nigdy nie śpi, a chatbot zawsze jest gotów, aby pomóc!

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo

Wszystkie podejmowane interakcje są chronione najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Contactis VoiceBOT

Swobodny dialog

Swobodny dialog

VoiceBOT nie tylko prowadzi całe rozmowy, ale także reaguje na niestrukturalizowane zapytania klientów. Wszystko to dzięki zaawansowanej technologii ASR i NLP, która umożliwia precyzyjne rozumienie potrzeb klienta.

Efektywność

Efektywność

VoiceBOT nie tylko optymalizuje koszty, ale także przyspiesza proces obsługi klienta, zapewniając wyłącznie szybkie i skuteczne rozwiązania. Jest to cenne zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, kiedy to niewskazane jest obciążanie stanowiska Contact Center.

Automatyzacja procesów

Narzędzie automatycznie kieruje połączenia do odpowiednich procesów lub kolejek w Contact Center. Ponadto dzięki rozpoznawaniu sekwencji umożliwia Klientom rozwiązywanie swoich spraw w trybie self-service.

Nauka i rozwój

Narzędzie nieustannie się uczy, dlatego coraz lepiej dostosowuje swoje odpowiedzi pod prowadzony dialog.

Wpływ na konwersję

Brak kolejek zwiększa satysfakcję Klienta, a tym samym — gwarantuje prawdopodobieństwo jego powrotu
Rozpoznawanie słów

Rozpoznawanie słów

System rozpoznaje słowa, kierując połączenie do zautomatyzowanych procesów lub do odpowiedniej kolejki w Contact Center.
Twój wirtualny agent pozwoli Ci wnieść biznes na jeszcze wyższy poziom!

Chatbot czy Voicebot? Automatyzacja obsługi klienta w epoce AI

AI BOT’y od Pirios — zaawansowana technologia służąca Twojemu biznesowi

Wybór

Klienci mają do dyspozycji rozmowę z człowiekiem lub z botem (np. w sytuacji, gdy wydłuża się czas oczekiwania na połączenie)

Dynamiczny przepływ informacji

Możliwość przekazania kontekstu rozmowy zebranego przez bota, wprost do konsultanta, pozwala na skrócenie czasu obsługi i lepsze przygotowanie agenta do rozmowy.

Przewaga Konkurencyjna

Z Contactis Automation, Twoja firma nie tylko zyskuje dostęp do najnowocześniejszych technologii, ale także doświadczenie i wiedzę naszych ekspertów, którzy są tu, aby pomóc Ci maksymalnie wykorzystać potencjał automatyzacji, zawsze z naciskiem na ludzki element i jakość obsługi klienta.
Moduł IVR (ang. Interactive Voice Response), wzbogacony o narzędzia
syntezy mowy TTS (ang. Text to Speech)

SIREN IVR — optymalizacja obsługi w czasie rzeczywistym

Interactive Voice Response (IVR) to rozwiązanie automatyzujące komunikację telefoniczną. IVR pozwala na automatyczne odebranie połączenia telefonicznego, wygłoszenie komunikatów głosowych, przeprowadzanie dialogu pomiędzy dzwoniącym a systemem  za pomocą głosu i klawiatury DTMF (Dual-Tone Multi-Frequency).

Usługa IVR wykorzystywana jest do inteligentnego zarządzania ruchem telefonicznym np. kieruje połączenia do odpowiednich działów. IVR może również udzielać informacji dzwoniącemu bez konieczności interwencji człowieka, co czyni go niezastąpionym narzędziem w wielu sektorach biznesowych. Dodatkowo, IVR często jest punktem integracji pomiędzy dzwoniącymi oraz Contact Center wprowadzając dodatkowe możliwości optymalizacyjne w zakresie komunikacji.

Przed nawiązaniem rozmowy z operatorem infolinii, Klient ma możliwość wysłuchania wcześniej przygotowanych komunikatów.

System IVR może zostać zintegrowany również z narzędziami typu Dialer, zyskując tym samym zdolność automatycznego wykonywania połączeń. Dialer inicjuje rozmowy z użytkownikami, a IVR dostarcza im spersonalizowanych komunikatów oraz możliwość realizacji swoich spraw w sposób automatyczny bez udziału człowieka np. potwierdzenie wizyty, przypomnienie o konieczności spłaty raty, przeprowadzanie ankiety satysfakcji. Kolejnym punktem integracji mogą być boty, tworząc nam w ten sposób większe i bardziej zaawansowane możliwości automatyzacji.

Automatyzacja procesów

IVR pozwala na automatyzację wielu procesów, odciążając przy tym zasoby ludzkie.

Personalizacja

Systemy IVR są dostosowywane do indywidualnych potrzeb firmy, integrowane z systemami dziedzinowymi umożliwiając spersonalizowaną obsługę dzwoniącego.

Skalowalność

Skalowalność

IVR jest w stanie obsłużyć duże wolumeny połączeń, co jest szczególnie ważne podczas wzmożonej aktywności Twoich Klientów.

Text to Speech — komunikacja na nowym poziomie

Text to Speech (TTS) to zaawansowana technologia, która konwertuje tekst na mowę. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych algorytmów, systemy TTS są w stanie generować mowę, która brzmi naturalnie i płynnie, co czyni je niezastąpionymi w wielu aplikacjach biznesowych.

Współczesne rozwiązania TTS oferują nie tylko wysoką jakość generowanej mowy, ale również możliwość dostosowania tonu, tempa czy intonacji, co pozwala na lepsze dopasowanie do konkretnych potrzeb biznesowych. Ponadto, dzięki ciągłemu rozwojowi technologii, systemy TTS stają się coraz bardziej efektywne kosztowo, co czyni je atrakcyjnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw dążących do optymalizacji swoich procesów i zwiększenia satysfakcji klienta.

Wsparcie 24/7

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy — w systemie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.

Indywidualne Podejście

Indywidualne podejście

Zapewniamy wysoką jakość i pełne dostosowanie się do indywidualnych oczekiwań. Słuchamy, rozmawiamy i szyjemy na miarę rozwiązania, które odpowiedzą na konkretne potrzeby.

autorskie rozwiązania

Autorskie rozwiązania

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć unikalną wiedzę, którą wykorzystujemy do opracowywania autorskich, jakościowych rozwiązań teleinformatycznych. 

Contactis Automation - Twoje przyszłościowe rozwiązanie dla
doskonałości w komunikacji z klientem.

0 %
możliwy do osiągnięcia poziom rozpoznawalności intencji przez VoiceBOT’a od Pirios.
0 lat
doświadczenia na rynku i w pracy nad systemami w zakresie contactis automation, z czego ostatnie 5 lat - wspierane przez AI.
ponad 0 mln
roczna liczba interakcji z BOT’ami łącznie

Zapraszamy do odkrywania możliwości, jakie oferuje Contactis Automation, i dołączenia do firm, które już teraz przekształcają swoją komunikację i obsługę klienta, osiągając nowe poziomy efektywności i satysfakcji klienta.

Dowiedz się więcej - skontaktuj się z nami

PIRIOS S.A.
ul. Josepha Conrada 20
31-357 Kraków