Pirios

Search
Close this search box.

Rozwiązania dla przemysłu

Sektor przemysłowy odnosi się do gałęzi gospodarki zajmującej się produkcją towarów w skali masowej. Jest to kluczowy element każdej rozwiniętej gospodarki, mający bezpośredni wpływ na rozwój technologiczny, zatrudnienie i PKB kraju.

Efektywność produkcji na wyciągnięcie ręki dzięki szytym na miarę rozwiązaniom od Pirios!

Sektor przemysłowy

W tak prężnie rozwijającym się sektorze pojawiają się wyzwania związane z obsługą klienta, sprawnym przekazywaniem informacji oraz raportowania ewentualnych zdarzeń kryzysowych. W oczach największych graczy pojawia się potrzeba rozwiązań, które pozwolą zoptymalizować proces dotarcia precyzyjnej informacji wprost do potencjalnego klienta.

Sektor przemysłowy - rozwiązania IT

Contactis DDesk

Platforma dyspozytorska integrowana z systemem GPS. Dzięki niej możliwe jest podejmowanie szybkich decyzji – również w sytuacjach awaryjnych.

 • Połączenie różnych kanałów łączności w jednym narzędziu zapewnia spójność komunikatów — od radiokomunikacji po łączność głosową i telemetryczną.
 • Dzięki ekranowi dotykowemu zarządzanie komunikacją staje się intuicyjne i wygodne.
 • Prezentacja połączeń oczekujących pozwala na bieżącą kontrolę nad komunikacją.
CCenter
Contactis Contact Center

Nowoczesny system umożliwiający integrację wielu kanałów komunikacji. To on wspiera responsywny i szybki kontakt oraz nakierunkowaną odpowiedź na zgłoszenie. 

 • Automatyzacja z wykorzystaniem voicebotów i chatbotów zapewnia błyskawiczną obsługę zapytań, redukując czas oczekiwania i zwiększając zadowolenie kontrahentów.
 • Niezależnie od godziny i dnia, Twoi kontrahenci zawsze mogą skontaktować się z firmą i otrzymać odpowiedź na swoje pytania.
 • Pełna synchronizacja z systemami zamówień, logistyki i CRM, co gwarantuje precyzję i aktualność przekazywanych informacji.
Contactis Automation
Contactis Automation

Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane narzędzie oparte na AI (tj. voicebot, chatbot, IVR, TSS). To one wspierają teleinformatyczną obsługę klienta, odciążając przy tym zasoby personelu.

 • Automatyzacja znacząco redukuje czas oczekiwania na obsługę.
 • Systemy bazują na precyzyjnych algorytmach, minimalizując ryzyko pomyłek.
 • Nieograniczone godziny pracy i wielojęzyczne boty eliminują barierę czasową i językową.
FieldService
GEOService

Oprogramowanie to pomaga firmom zarządzać, usprawniać i synchronizować codzienne przepływy pracy, które wykonywane są przez pracowników terenowych. W ten sposób zapewnia lepszą widoczność i kontrolę — tak ważną w sektorze przemysłowym.

 • System umożliwia efektywne zarządzanie działaniami techników serwisowych, którzy jeżdżą pomiędzy halami produkcyjnymi, a także przedstawicieli handlowych czy inspektorów. 
 • Optymalizacja procesów pomaga śledzić i planować działania realizowane w terenie, minimalizując przestoje i maksymalizując produktywność.
 • Aplikacje mobilne dla Twojego personelu pozwalają na stały dostęp do niezbędnych informacji, niezależnie od lokalizacji.

Kluczowe technologie wspierające produkcję

Serwis

Wsparcie 24/7

Dla nas Twój sukces jest priorytetem. Oferujemy ciągłe wsparcie, aby zapewnić płynność działania Twojej firmy.

Kompleksowość 2

Kompleksowość

Szeroki wachlarz produktów i usług, które łączą się w jednolity, skoordynowany ekosystem, odpowiadający na różnorodne potrzeby Twojej firmy.

Automatyzacja

Automatyzacja procesów

Wykorzystujemy technologię AI, aby usprawnić i zautomatyzować procesy obsługi klienta i zarządzania zasobami Nasze voiceboty i chatboty efektywnie odpowiadają na potrzeby klientów, minimalizując obciążenie dla Twojego zespołu.

Dowiedz się więcej - skontaktuj się z nami

PIRIOS S.A.
ul. Josepha Conrada 20
31-357 Kraków