Pirios

Search
Close this search box.

Sektor finansów, bankowości i ubezpieczeń

Sektor finansów, bankowości i ubezpieczeń jest jednym z najważniejszych filarów gospodarki, odgrywając kluczową rolę  w zarządzaniu kapitałem, kredytowaniu oraz zarządzaniu ryzykiem. Ich szeroki i nierzadko skomplikowany zakres usług wymaga stosowania konkretnych, dedykowanych rozwiązań, które pozwolą wnieść obsługę klienta na wyższy poziom.

Nasze rozwiązania IT dla sektora finansów to połączenie elastyczności,
szybkości i intuicyjności.

Nasze rozwiązania IT dla bankowości to wsparcie, które doceni Twój Klient.

Zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze na rynku nierzadko zastanawiają się jak łączyć jakość usług z dużym wolumenem danych. To wtedy niezwykle ważne są szyte na miarę rozwiązania od Pirios, które wyróżniają się elastycznością, bezpieczeństwem, ale także skalowalnością i wykorzystywaniem różnych kanałów komunikacji.

Technologie wspierające sektor finansów, ubezpieczeń i bankowości

CCenter
Contactis Contact Center
Contactis Contact Center to otwarty i modułowy system, wyróżniający się dużą elastycznością. Jego złożona funkcjonalność pozwala integrować ze sobą różne kanały komunikacji, usprawniając codzienną obsługę klienta. Wbudowane systemy CRM i moduł Scripter szyje rozwiązanie na potrzeb wielu biznesów, zapewniając przy tym wysokie parametry jakościowe i optymalizację kosztów. Wielokanałowa komunikacja omnichannel zapewnia dostępność i spójność obsługi.  Bardzo ważnym dla nas  parametrem jest bezpieczeństwo, które w erze cyberzagrożeń gwarantować ma najwyższe standardy ochrony informacji klientów.

Contactis Automation
Contactis Automation

Rozwiązania Contactis Automation takie jak voiceboty i chatboty stają się kluczem do zaspokojenia tych oczekiwań.  Głównym celem jest automatyzować dialog, odciążając zespół i usprawniać cały proces przekazywanie ważnych informacji. :

  • Automatyzacja obsługi skraca czas odpowiedzi, eliminując tradycyjne kolejki.
  • Precyzyjne algorytmu pozwalają zredukować do minimum ryzyko ludzkiego błędu.
  • Klient może uzyskać odpowiedź na swoje pytanie o każdej porze — w dzień i w nocy.
FieldService
GEOService

W branży ubezpieczeniowej, gdzie szybkość i efektywność są kluczem do sukcesu, system GEOService może zrewolucjonizować Twoje podejście do usług Assistance. Dla firm assistance oraz innych jednostek terenowych oferujemy oprogramowanie do zarządzania pracą, koordynowania zasobów oraz wsparcia klienta w miejscu zdarzenia. 

  • Precyzyjne koordynowanie działaniami techników serwisowych, przedstawicieli handlowych i inspektorów.
  • Inteligentne mechanizmy pozwalają przekazywać zlecenia odpowiednim podwykonawcom — i to w najkrótszym, możliwym czasie.
  • Możliwość śledzenia lokalizacji swojego personelu w terenie,  wraz z monitorowaniem ich statusu oraz przebiegiem tras.
HelpDesk
Help Desk

Contactis Services Desk to kompleksowe narzędzie, wyróżniające się prostą obsługą, szybką konfiguracją i pełną automatyzacją w zakresie rejestracji zgłoszeń. 

  • Systematyczne śledzenie zgłoszeń  gwarantuje, że żadne zapytanie nie zostanie pominięte.
  • Efektywnie zarządzaj alokacją zadań dla agentów oraz monitoruj ich wydajności.
  • Łatwa integracja z systemami CRM, ERP czy bazami danych klientów.

Rozwiązania IT dla finansów i ubezpieczeń

Serwis

Wsparcie serwisowe i bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę, jak krytyczne jest bezpieczeństwo danych w sektorze finansowym. Nasze rozwiązania są zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, chroniąc dane klientów i transakcje na każdym etapie. Wysoka jakość dostarczonych produktów idzie w parze z kompleksowym wsparciem serwisowym. Oferujemy bowiem pomoc w systemie 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu – i to na każdym etapie współpracy.

Autorskie rozwiązania

Indywidualne podejście

Rozumiemy unikalne wyzwania i potrzeby sektora finansowego. Dostosowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych wymagań i celów biznesowych naszych klientów, oferując modularność i skalowalność, która rośnie wraz z Twoim biznesem.

Automatyzacja i skalowalność

Automatyzacja i Skalowalność

Oferowane przez nas technologie AI, analizy danych i automatyzacji są na światowym poziomie, umożliwiając instytucjom finansowym utrzymanie konkurencyjnej przewagi Rozwiązania zapewniają optymalizację procesów biznesowych, co pozwala maksymalizować efektywność pracy zespołu, zapewniając dostępność 24/7 i pożądaną skalowalność systemu.

Dowiedz się więcej - skontaktuj się z nami

PIRIOS S.A.
ul. Josepha Conrada 20
31-357 Kraków