Pirios

Search
Close this search box.

Contactis DDesk

Contactis DDesk: Twoje Centrum Kontroli
w świecie łączności dyspozytorskiej!

contactis d-desk
Integracja wszystkich kanałów komunikacji w uniwersalnym i wielofunkcyjnym urządzeniu dla służb dyspozytorskich.

Contactis DDesk

Contactis DDesk to systemowe środowisko łączności dyspozytorskiej, które znajduje zastosowanie w szeroko rozumianej łączności krytycznej. Integracja z systemem GPS oraz możliwość zastosowania interfejsu mapowego pozwala podejmować szybkie decyzje oraz koordynować działania o statucie kryzysowym. Dodatkowo automatyczna obsługa zgłoszeń pozwala zająć się sytuacjami o bardzo dużym natężeniu (wsparte technologią IVR z obsługą TTS). 

Ze względu na swoją funkcjonalność łączyć ją można z platformą telekomunikacyjną PeakOne oraz Contactis Emergency, która dedykowana jest obsłudze infolinii alarmowych 112 i 99x oraz automatycznych systemów powiadomień eCall. 

Integracja wielu kanałów komunikacji w uniwersalnym i wielofunkcyjnym rozwiązaniu.

Konsola dyspozytorska zapewnia szybkie wdrożenie, intuicyjną obsługę i wsparcie, którego potrzebuje Twój biznes!

Intuicyjna konsola bazuje na ekranie dotykowym, a organizacja przestrzeni roboczej to wynik współpracy z doświadczonymi służbami dyspozytorskimi. 

Contactis DDesk - Twoje Centrum Dowodzenia Komunikacją!

Maksymalizuj Efektywność Twojego Zespołu z naszą Konsolą Dyspozytorską, która jest nie tylko frontem rozwiązania, ale także kluczowym elementem w szybkim podejmowaniu decyzji, zestawianiu połączeń i zarządzaniu zespołami terenowymi oraz infrastrukturą. 

Z Contactis DDesk, uzyskujesz dostęp do dedykowanych książek kontaktów, szybkiego dostępu do numerów alarmowych, zarządzania treścią danych kontaktowych, obsługi kontaktów grupowych, i wiele więcej, wszystko to w jednym, intuicyjnym i konfigurowalnym interfejsie użytkownika!

Proste, uniwersalne, wielofunkcyjne rozwiązanie*

0
Ilość konsol
0
Liczba dyspozytorów
0 +
Liczba brygad terenowych
*dane na przykładzie jednego Klienta

Czym wyróżnia się Contactis DDesk?

Niezawodność

Ze względu na specyfikę obsługiwanych procesów, w tym także obsługę zgłoszeń związanych z zagrożeniem życia, kluczowe przy tworzeniu rozwiązania jest dla nas wysoka dostępność systemu

Intuicyjność

Ergonomia

Zaprojektowany i stworzony wspólnie z użytkownikami interfejs konsoli jest intuicyjny, wygodny i dokładnie odpowiada potrzebom służb dyspozytorskich

Konfigurowalność

Łatwa możliwość dostosowania rozwiązania  pod konkretnych użytkowników w zakresie układu widoku, czy zaprogramowania konkretnych pól.

Konsola dyspozytorska — zarządzanie komunikacją w różnych sektorach

Zainwestuj w Contactis DDesk i przekształć sposób, w jaki zarządzasz komunikacją i zespołami terenowymi.

PIRIOS S.A.
ul. Josepha Conrada 20
31-357 Kraków