Pirios

Search
Close this search box.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Misją Pirios i Grupy Asseco jest poprawianie jakości życia poprzez
dostarczanie rozwiązań dla ludzi i technologii dla biznesu.

Model współpracy Pirios - Grupa Asseco nie tylko tworzy pole do synergii sprzedażowych
i kosztowych, ale również inspiruje nas do działań w zakresie
społecznej odpowiedzialności biznesu.  
CSR obraz

PIRIOS - Firma odpowiedzialna społecznie

Corporate Social Responsibility (CSR) to koncepcja, według której przedsiębiorstwa włączają inicjatywy społeczne i środowiskowe do swojej działalności biznesowej.

Pirios przynależy do grupy Asseco, która rozumie, że długoterminowy sukces zależy nie tylko od wyników finansowych, ale także od sposobu, w jaki realizuje się  zobowiązania społeczne i środowiskowe.

„Dla nas w Pirios, CSR to codzienne małe kroki – od przyjaznego zwierzętom biura po wsparcie lokalnych inicjatyw. Wierzymy, że to właśnie te małe rzeczy tworzą wielką różnicę i budują naszą firmową kulturę opartą na trosce i współpracy.”
Marta Morycińska, Digital Marketing Director

etyczny biznes

Etyczny biznes

Przejrzystość i uczciwość działania to fundament dla zdobywania zaufania nie tylko wśród klientów, ale także wśród naszych partnerów i pracowników.

Zrównoważony rozwój

Włączenie praktyk zrównoważonego rozwoju do procesów operacyjnych i biznesowych minimalizuje negatywny wpływ na środowisko.
wsparcie społeczności

Wsparcie społeczności

Angażowanie się w projekty społeczne, wolontariaty i akcje charytatywne pozwala wspierać lokalne inicjatywy.

Nasze inicjatywy

Zdrowie i dobrostan pracowników

Społeczna odpowiedzialność biznesu zaczyna się od wewnątrz. Dlatego oferujemy programy zdrowotne dla pracowników, hybrydowy czas pracy, karty Multisport, ubezpieczenie na życie czy owoce w biurze.

Zielona inicjatywa

Jesteśmy świadomi wpływu, jaki technologia może mieć na środowisko. Dlatego też dbamy o energooszczędność w biurze czy recykling sprzętu komputerowego.  

Biura przyjazne zwierzętom

W Pirios z dumą promujemy środowisko pracy przyjazne dla zwierząt. Uważamy, że obecność czworonogów może przyczynić się do poprawy samopoczucia i efektywności naszego zespołu. 

Wolontariaty/akcje charytatywne

Wspieramy w potrzebie (m.in. program Indeks Sukcesów/ Akademia Przyszłości, Przedszkole nr 31 w Tarnowie, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Warszawie, Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Strzeżów Drugi czy  DPS w Krakowie).