Pirios

Search
Close this search box.

Sektor energetyczny

Sektor energetyczny jest kluczowym elementem globalnej infrastruktury, odpowiadającym za produkcję, dystrybucję i konsumpcję energii. Podczas ponad 25 letniej pracy poznaliśmy tę branżę od podszewki, zderzając się z wieloma wyzwaniami i oczekiwaniami w obrębie obsługi klienta.

Rozwiązania od Pirios pomagają utrzymać najwyższą jakość obsługi klienta – i to
bez konieczności zwiększania wewnętrznych zasobów oraz kosztów.

Skuteczna obsługa zgłoszeń w sytuacjach kryzysowych

W sytuacjach kryzysowych czas i responsywność bywa kluczowa – zwłaszcza jeśli na szali jest ludzkie bezpieczeństwo i zdrowie. Pozostawienie zgłoszenia bez odpowiedzi lub nadanie mu błędnej etykiety może pociągnąć za sobą lawinę negatywnych konsekwencji. Aby temu zapobiec ważne jest wybieranie sprawdzonych, nowoczesnych i elastycznych rozwiązań, które odciążą pracowników, zminimalizują ryzyko błędu i wprowadzą obsługę klienta na wyższy poziom. Rozwiązania te proponuje Pirios.

Zarządzanie infoliniami alarmowymi - wyzwania i rozwiązania

Contact Emergency

CE to profesjonalny system do obsługi krytycznych infolinii. Automatyzacja połączeń w przypadku masowych połączeń oraz nadawanie priorytetów usprawnia wewnętrze procesy, wspiera Obsługę Klienta i umożliwia obsłużenie pilnych, awaryjnych zgłoszeń.
Narzędzie do obsługi infolinii z reżimem czasu i priorytetu, zapewniające obsługę zgłoszeń wymagających szybkiej i pilnej reakcji.

HelpDesk
Help Desk

System Help Desk to zintegrowane rozwiązanie informatyczne służące do zarządzania i monitorowania zgłoszeń od klientów. Jego głównym celem jest zapewnienie wsparcia technicznego, odpowiedzi na pytania oraz rozwiązywanie problemów.

  • Analityka i raporty dostarczają cennych informacji o zachowaniach klientów oraz efektywności zespołu.
  • Systematyczne śledzenie zgłoszeń gwarantuje, że żadne zapytanie nie zostanie pominięte.
  • Szybsze i bardziej precyzyjne odpowiedzi na ich zapytania.
FieldService
GEOService

Narzędzie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa na terenie klienta. Jest to szczególnie istotne dla firm, które podejmują zadania poza siedzibą firmy — np. w odpowiedzi na awarie i usterki. 

  • Koordynowanie działaniami techników serwisowych.
  • Wdrożone mechanizmy pozwalają szybko przekazywać zlecenia odpowiednim podwykonawcom.
  • Dzięki systemowi, zlecenia z Call Center są widoczne w aplikacji mobilnej u podwykonawców. Powiadomienia typu push gwarantują bieżącą informację o nowych zleceniach.
Contactis Automation
Contactis Automation

Contactis Automation to rozwiązania do automatyzacji, które mają na celu wspomóc teleinformatyczną obsługę klienta.  Bazuje on na technologii AI – tj. chatbot, voicebot, IVR, TTS – usprawniając dialog z Klientem.

  • Algorytmy bazujące na AI dostosowują odpowiedzi do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Automatyzacja obsługi skraca czas odpowiedzi, skracając czas odpowiedzi na zgłoszenia i pytania.
  • Klient może uzyskać odpowiedź na swoje pytanie o każdej porze — zarówno w nocy, jak i w dzień.

Rozwiązania IT dla energetyki - szybkość, wielokanałowość i bezpieczeństwo

Serwis

Wsparcie

Rozwiązania, monitoring i ewentualne wsparcie prowadzone jest w systemie 24/7/365. I to na każdym etapie podejmowanej współpracy.

Omnichannel

Wielokanałowość

Obsługa wielu kanałów komunikacji pozwala zoptymalizować czas pracy oraz koszty. Zapewnia w ten sposób centralne zarządzanie komunikacją i pozwala utrzymać relacje z klientami.
Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo

Nawet 75% zgłoszeń przejmowana jest w sposób automatyczny. Dzięki temu zyskujesz gwarancję obsłużenia wszystkich, ważnych zgłoszeń – również tych pilnych, które mogą zagrażać zdrowiu.

Liderzy branży energetycznej cenią naszą znajomość biznesu,
ale także merytoryczne zaplecze i dużą kulturę.
Krzysztof Waniek - Kierownik Działu

Dowiedz się więcej - skontaktuj się z nami

PIRIOS S.A.
ul. Josepha Conrada 20
31-357 Kraków