/ O nas / Zarząd

Zarząd

Paweł Olech 

Prezes Zarządu Pirios S.A.

Ekspert w dziedzinie telekomunikacji, technologii internetowych oraz systemów obsługi klienta.
Ukończył studia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunkach Automatyka i Robotyka oraz Informatyka. Zdobywca medalu dla najlepszego absolwenta uczelni. W latach 1996-2002 pracował jako techniczny konsultant w oddziałach firmy Ericsson w Holandii, Szwecji oraz Hiszpanii, koordynując projekty dla operatorów telekomunikacyjnych w Europie. W latach 2002-2006 w firmie Ericpol Telecom, zajmującej się exportem usług IT, jako kierownik działu R&D, a następnie Dyrektor ds. Rozwoju oraz Dyrektor Techniczny. W latach 2006-2008 Wiceprezes Zarządu ds. Techniki w firmie Exatel SA oraz Wiceprezes Zarządu spółki Niezależny Operator Międzystrefowy, spółek zależnych Polskiej Grupy Energetycznej.
Od 2009 zajmuje się produkcją i wdrażaniem systemów wspomagających obsługę klienta oraz portali głosowych, jako Prezes spółki Wind Telecom Sp. z o.o. Od 2014 roku jest także Prezesem Zarządu firmy Pirios S.A., oferującej zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne, umożliwiające wsparcie procesów obsługi Klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji.

Jacek Jacheć

Członek Zarządu Pirios S.A.

Doświadczony menedżer, od ponad 20 lat związany z branżą̨ teleinformatyczną. Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Wrocławskiej. Posiada bogate doświadczenie managerskie powiązane z działalnością̨ sprzedażową̨, obsługą klienta i rozwojem biznesu. Pełnił kluczowe role wyższego szczebla kierowniczego w takich firmach jak: Netia, Telefonia Dialog, Exatel (Grupa PGE), Polkomtel (Plus GSM) czy AIG (obecnie Metlife). Od 2014 roku Członek Zarządu w Pirios S.A. - odpowiedzialny za obszar rozwoju biznesu w spółce, która od wielu lat dostarcza zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne wspomagające obsługę̨ klienta i procesy masowe m.in. dla takich firm i instytucji, jak Tauron, Enea, Energa, Polska Grupa Energetyczna, PGNiG, Poczta Polska, Ministerstwo Finansów, Sądy Rejonowe i Okręgowe czy Urzędy Miast.
Przez wiele lat swojej kariery wierzy niezmiennie, że kluczowe dla osiągniecia sukcesu jest przede wszystkim przestrzeganie trzech fundamentalnych zasad: zrozumieć́ Klienta, mieć́ za sobą̨ kompetentny i zmotywowany zespół, stawiać́ sobie i innym ambitne cele. 

baner