/ Aktualności

Aktualności

Zapraszamy do lektury Raportu "Voiceboty i Ludzie"

Zapraszamy do lektury Raportu "Voiceboty i Ludzie"

2022-04-26

Zapraszamy do lektury Raportu "Voiceboty i Ludzie, stworzonego przez naszego Partnera Spółkę Techmo, a w którym swoimi doświadczeniami z botami podzielił się Członek Zarządu Pirios S.A. Jacek Jacheć.   Raport można pobrać bezpłatnie pod linkiem: https://bit.ly/RaportVoicebotyiLudzie  

Botyzować już teraz, czy jeszcze czekać (tylko na co?)

Botyzować już teraz, czy jeszcze czekać (tylko na co?)

2019-05-15

Botyzować, czy jeszcze czekać? Już wkrótce przed takim dylematem może stanąć każda organizacja analizując własne procesy obsługi klienta. I podstawowym „motywatorem” wcale nie będzie szukanie oszczędności. Okazuje się bowiem, że coraz większym wyzwaniem jest pozyskanie pracowników do pracy na pierwszej linii wsparcia klienta. Szczególnie wtedy, gdy klienci oraz specyfika procesów wymaga dostępności w trybie 24/7. Zapraszamy do przeczytania artykułu dla PRNews.pl, w którym Jacek Jacheć zwraca uwagę na podstawowe wyzwania w tzw. botyzacji oraz automatyzacji procesów. 

Botapp is coming

Botapp is coming

2019-04-16

Coraz więcej mówi się, pisze na temat tzw. interfejsów konwersacyjnych. Że już za chwilę, że już wkrótce zmienią sposób korzystania przez nas z internetu i aplikacji. Na razie pojawiają się raczej jako dodatki do różnego rodzaju serwisów czy aplikacji mobilnych, jako chaboty lub voiceboty.  Boty dodane do aplikacji są elementem wspierającym obsługę klienta, ułatwiającym korzystanie. Zapraszamy do przeczytanie artykułu dla PRnews.pl, w którym Jacek Jacheć przedstawia możliwości, które stwarza botapp.    

Pirios na Techmoday 2019

Pirios na Techmoday 2019

2019-03-27

27 marca 2019 w Krakowie miała miejsce konferencja Techmoday organizowana przez firmę Techmo dla Klientów i Partnerów. Pirios miał okazję przedstawić wdrożenie wirtualnego agenta, w którym wykorzystywane jest ASR zrealizowany przez Techmo.Dominik Kiełb opowiedział nie tylko o sukcesie wdrożenia, ale także przedstawił jego "ciemną stronę" czyli wyzwania, które stanęły zarówno przed Klientem końcowym, jak i Piriosem. Istotne jest to, że dzięki szukaniu rozwiązań oraz zgody Klienta na zmianę dotychczasowych procesów pod obsługę ich przez wirtualnego asystenta, wdrożono system, który jest użyteczny i skuteczny. W Techmoday udział brali też przedstawiciel Lekty, którzy również opowiedzieli o korzyściach ze współpracy z Techmo oraz nowych projektach.  Z dużym zainteresowaniem uczestników spotkały się szczególnie dwie prezentacje. Jedna podczas której przedstawciel Uniwerystetu Medycznego Białystok opowiadał o projekcie realizowanym z Techmo, którego efektem ma być możliwość diagnozowania pacjenta na podstawie próbki nagrania głosu. W drugiej prezentacji firmy Orange, prelegent powiedział, że zdecydowali się na wdrożenie voicebota, nazwanego Maks, przede wszystkim dlatego, że klienci Orange kontaktują się z obsługą klienta przede wszystkim przez telefon. Pokazano statystyki z tzw. samooobsługi klienta przy wsparciu Maksa, które pokazują, że po kilku miesiącach od wdrożenia, Maks jest skuteczny. Wdrożenia Maksa zostało zrealizowane w oparciu o konsultantów i rozwiązania firmy Lekta, Techmo i Pirios. Techmo gratulujemy dobrych rozwiązań. Do zobaczenia na Techmoday w 2020.

Pirios w debacie eksperckiej na Finance Contact Center Forum

Pirios w debacie eksperckiej na Finance Contact Center Forum

2017-09-26

“Dzień dobry!Tu Wirtualny Agent, w czym mogę pomóc?” - to temat przewodni debaty o przyszłości obsługi klienta, w której Pirios aktywnie uczestniczył podczas Finance Contact Center Forum 2017.  Chcesz poznać najważniejsze aspekty debaty, przeczytaj koniecznie ten e-book.

Wirtualny Konsultant DHL Parcel ułatwi obsługę klientom

Wirtualny Konsultant DHL Parcel ułatwi obsługę klientom

2017-05-09

Nowatorski system automatycznej obsługi klientów infolinii za pomocą Wirtualnego Konsultanta wdrożyła dla DHL Parcel firma Pirios SA. System ma wpłynąć na skrócenie czasu oczekiwania klientów DHL Parcel na połączenie z infolinią oraz umożliwić zdalne załatwienie określonej sprawy. 

1 z 6
baner