Pirios

Search
Close this search box.

Wystąpienie na Webinarium o Informatyzacji w Ochronie Zdrowia

Autor
Autor
Spis treści

Wzięliśmy udział w webinarium „Informatyzacja placówek ochrony zdrowia”, które odbyło się 28 listopada 2023 r., zorganizowanym przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu. Była to świetna okazja, aby podzielić się naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat wykorzystania technologii w sektorze medycznym.

Nasi dyrektorzy sprzedaży, Dawid Kędzia i Aleksander Biernacki, przedstawili prezentację „Optymalizacja Zysków, Minimalizacja Kosztów: Skuteczne i sprawdzone rozwiązania do obsługi Pacjenta”, która wzbudziła zainteresowanie wśród uczestników webinarium. Rozmowa skupiała się na tym, jak telemedycyna i narzędzia cyfrowe stają się coraz ważniejsze w codziennej pracy placówek medycznych.

Podczas sesji omówiliśmy, jak automatyzacja i rozwiązania AI mogą usprawnić obsługę pacjentów i pomóc w lepszym zarządzaniu placówkami. Podkreśliliśmy, że chociaż telemedycyna jest często postrzegana jako coś z przyszłości, to już teraz jest integralną częścią ochrony zdrowia.

Jesteśmy gotowi dzielić się wiedzą i doświadczeniem, jak wykorzystać te narzędzia do poprawy operacji codziennych, zarządzania czasem i zwiększenia efektywności. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności i do wzięcia udziału w przyszłych wydarzeniach, gdzie będziemy kontynuować dyskusję o rozwoju cyfrowych rozwiązań w medycynie.

#PiriosSA #HealthcareIT #Telemedicine #DigitalHealthSolutions #MedicalInnovation

Przeczytaj również